hotrandenie.sk

hotrandenie.sk Kompletné recenzie, skúsenosti a hodnotenia

redactor
Eliska Kolarova
Šéfredaktorka Lovino.sk
Celkové hodnotenie
8,0/10
1 300 000+ / 30+
hotrandenie.sk

Použiteľnosť stránok a funkcie: 4,7/10

Bezpečnosť zoznamky: 4,6/10

Prehľadnosť profilov: 5,1/10

Potenciál nájdenia partnera: 4,5/10

Zákaznícka podpora: 4,7/10

Cena služby: 4,7/10

Fotografie najlepších
užívateľov zoznamky
287611 ľudí online

Ján
Ján, Vek: 27
Emma
Emma, Vek: 23
Jakub
Jakub, Vek: 19

hotrandenie.sk Kompletné recenzie, skúsenosti a hodnotenia

Zoznamka pre dospelých s vysokým počtom užívateľov

Hotrandenie.sk je erotická zoznamka, kde sa ľudia prevažne stretávajú za účelom nájdenia si známosti na jednu noc, nezáväzného vzťahu a flirtu. Zoznamka je otvorená gay a lesbickej komunite takisto ako heterosexuálom. modernou erotickou zoznamkou, ktorá spája ľudí z celého Slovenska. A to najmä ľudí, ktorí vyhľadávajú flirt a erotické zoznámenie. Pokiaľ ste ešte o tejto zoznamke nepočuli a patríte do skupiny ľudí vyhľadávajúcich milenecký vzťah, určite sa oplatí prečítať si, čo táto zoznamka môže ponúknuť. Zoznamka dbá na to, aby sa členovia medzi sebou chovali slušne a taktiež dbá na to,, aby každý člen prešiel overením pred registráciou. Overenie prebieha na základe klasického potvrdzovacieho e-mailu čím sa táto zoznamka vyhýba vytváraniu falošných profilov. Mimo toho dbá aj na to, aby používanie zoznamky bolo pre vás podnetné a bezpečné. Práve preto ponúka podporné služby pomocou chatu, kde vás administrátori usmerňujú pri používaní zoznamky a riešia s vami problémy, ak sa vám nejaké vyskytnú. Zaujímavým faktom je, že zoznamka ponúka kompletné VIP členstvo pre ženy úplne zdarma. Muži si za tieto prémiové funkcie môžu, ale aj nemusia zaplatiť.

Blesková registrácia na HotRandenie

Pokiaľ ste sa rozhodli zoznamku vyskúšať a dať jej šancu, musíte sa zaregistrovať. Hneď po otvorení stránky môžete vidieť kolónku registrácie. Tu zadáte váš e-mail a počkáte na overovací link, ktorý hneď po prijatí potvrdíte. Ďalším krokom je vyplnenie vášho profilu. Túto akciu môžete vykonať hneď alebo si ju odložiť na neskôr. Je však lepšie to spraviť predtým, ako zoznamku začnete plne využívať. Ako prvé zadáte vaše užívateľské meno a heslo, váš dátum narodenia, pohlavie odkiaľ pochádzate a o aké pohlavie sa zaujímate. V ďalšom kroku doplníte detailnejšie informácie o vás a pokiaľ chcete, môžete vložiť aj profilovú fotografiu, ktorá vám pri tejto forme zoznamovania len pomôže.

Vaša charakteristika a charakteristika vášho favorita

Počas vypĺňania vášho profilu, máte možnosť napísať niečo stručné o sebe. Je to výborná pomôcka a možnosť pre ostatných členov vás lepšie spoznať a dozvedieť sa o vás niečo viac než len pohlavie, vek a mesto odkiaľ ste. Odporúčame vám vybrať a napísať vaše životné túžby, hobby alebo svoje najlepšie vlastnosti. Taktiež podobným spôsobom môžete opísať osobu, ktorú hľadáte. Napríklad aká by tá osoba mala byť, čo by mala preferovať a prípadne na vás rešpektovať.

Ako je to s členstvom na HotRandenie?

Zoznamka ponúka bezplatné členstvo tak ako aj to prémiové s mnohými funkciami. Ženy však na tejto zoznamke majú obrovskú výhodu - majú VIP členstvo úplne zadarmo. Páni si za neho musia platiť, no ponúkne im množstvo skvelým funkcií. Medzi tie najzaujímavejšie patrí možnosť neobmedzenej komunikácie, možnosť zistiť, kto videl váš profil ako aj zobraziť, kto si vás pridal do obľúbených.

Zrušenie členstva a deaktivácia profilu

Úplné zrušenie členstva na tejto zoznamke nie je možné. Svoj účet môžete pred ostatnými používateľmi skryť, ale vymazať ho zo stránky nie je momentálne možné. Predtým ako zoznamku prestanete používať, dbajte na to, aby ste si zrušili VIP členstvo. Odbremeníte sa od nečakaného stiahnutiu poplatkov z vášho účtu za nasledujúce obdobia.

redactor
Eliska Kolarova
Šéfredaktorka Lovino.sk
Posledná aktualizácia
18. 1. 2022

hotrandenie.sk Funkcie

Možnosť nastaviť si kto vás smie kontaktovať

Táto funkcia je pre VIP členov, ale je veľmi vítanou vo svete zoznamiek. Umožňuje vám chrániť si svoje súkromie lepšie a to tým, že si nastavíte vo svojom profile, kto vás môže kontaktovať, kto vám môže posielať správy. Na výber máte z dvoch možností - buď vás môžu kontaktovať všetci užívatelia zoznamky, alebo len VIP členovia. Pokiaľ chcete napríklad zabrániť len jednej osobe to, aby vás kontaktovala, stačí keď túto osobu zablokujete a správy ďalej nebudete dostávať.

Zistite, kto videl váš profil

Funkcia “Moji návštevníci” je tiež pre VIP členov, no nie každá zoznamka ju ponúka. Je skôr raritou a práve vďaka tomu je táto zoznamka pomerne jedinečnou. Umožňuje vám vidieť, kto a kedy si pozrel váš profil a zjednodušuje vaše internetové zoznamovanie sa značnými spôsobmi.

Práve prihlásení užívatelia

Kto by nechcel vedieť, kto sa práve teraz nachádza na stránke zoznamky? Myslím, že pre každého je to veľmi dôležitá informácia. Táto funkcia nám poskytuje rýchlu a bezproblémovú komunikáciu a nestráca náš čas. Denne je priemerne 15 000 ľudí aktívnych, čo poskytuje vysoké šance pre zoznámenie.

Vyhľadávanie členov podľa lokality

Pokiaľ hľadáte na zoznamku niekoho na reálne stretnutie, určite oceníte keď nebudete musieť cestovať cez pol republiky. HotRandenie na vás myslelo a práve preto vá ponúka vyhľadávanie na základe lokality. Môžete si vybrať preferovaný kraj a keď chcete byť ešte viac špecifickejší, môžete do kritérií vyhľadávania zadať aj mesto. Zoznamka vám takto vyfiltruje ľudí z vášho okolia a vašou úlohou je už len hľadať svojho favorita a spraviť prvý krok.

Vyhľadávanie na základe páči sa mi/nepáči sa mi

Ste človek, pre ktorého je vizuál dôležitý? Toto vyhľadávanie bude pre vás ako stvorené. Je to najrýchlejšia možná forma vyhľadávania, ktorá funguje na báze posúvania fotiek užívateľov - listovanie pomedzi členov. Pokiaľ vás niekto zaujme, môžete mu to patrične dať najavo like-om, a pokiaľ nie, môžete proste listovať ďalej. Dať reakciu “Páči sa mi to “ môžete dať ako bezplatný člen 20 členom, a osloviť ich môžete len desiatich.

hotrandenie.sk Cenník VIP členstva

Účet zadarmo

Možnosť denne osloviť 10 užívateľov
Možnosť denne hodnotiť 20 profilov
Základný vyhľadávací filter
Obmedzené možnosti pri odpovedaní na správy

VIP - 1 mesiac

19,00€

Možnosť denne osloviť 30 nových užívateľov
Možnosť denne hodnotiť 40 profilov
Odpovedanie na správy
Neobmedzená konverzácia
Pokročilý filter vyhľadávania
Prehľad registrovaných užívateľov
Zobraziť návštevníkov profilu

VIP - 3 mesiace

41,00€

Možnosť denne osloviť 30 nových užívateľov
Možnosť denne hodnotiť 40 profilov
Odpovedanie na správy
Neobmedzená konverzácia
Pokročilý filter vyhľadávania
Prehľad registrovaných užívateľov
Zobraziť návštevníkov profilu

VIP - 12 mesiacov

119,00€

Možnosť denne osloviť 30 nových užívateľov
Možnosť denne hodnotiť 40 profilov
Odpovedanie na správy
Neobmedzená konverzácia
Pokročilý filter vyhľadávania
Prehľad registrovaných užívateľov
Zobraziť návštevníkov profilu

hotrandenie.sk Výhody & Nevýhody

Výhody

Rýchla komunikácia prostredníctvom chatu
Bezplatná registrácia
Bezplatné VIP členstvo pre ženy
Možnosť nájsť si erotickú známosť
Vyhľadávanie na základe lokality
Vyše milióna užívateľov

Nevýhody

VIP členstvo je pre mužov spoplatnené
VIP členstvo sa automaticky znovu predlžuje
Na zoznamke dlhodobého partnera nenájdete
Zoznamka neponúka možnosť zrušenia alebo deaktivovania účtu
Veľké množstvo neaktívnych profilov

hotrandenie.sk pre užívateľov

Výhody

Bezplatná registrácia a voliteľné prémiové členstvo
Možnosť komunikácie v reálnom čase prostredníctvom chatu
Vyhľadávanie užívateľov na základe lokality, čo zvýši šance k reálnemu stretnutiu
Možnosť zablokovať užívateľov a rozhodnúť, kto vás môže kontaktovať
Screenshot

Môj názor na zoznamovací portál hotrandenie.sk

redactor
Eliska Kolarova
Šéfredaktorka Lovino.sk

Zoznamka HotRandenie je zoznamkou pre dospelých, kde sa stretávajú ľudia s rôznymi sexuálnymi orientáciami. Je vhodná pre všetky vekové kategórie a pre ľudí, ktorý vyhľadávajú flirt, výmenu koketných správ, či sex na jednu noc. Ako plusy zoznamky vnímam najmä jej bezplatnú registráciu a bezplatné VIP členstvo pre všetky ženy. Ďalším pozitívom je, že zoznamka každý profil overuje a tým sa snaží vyhnúť vytváraniu falošných profilov. Nemožno vynechať, že ponúka dlhý zoznam funkcií, ktoré sú dôležité pri online zoznamovaní. Ako negatíva vnímam to, že muži sú trochu diskriminovaní, čo sa týka VIP členstva. Toto VIP členstvo sa navyše samo obnovuje, čo pre ľudí, ktorí si to nesledujú, môže byť problém. Zoznamka disponuje vyváženým počtom mužom a žien, čo vypovedá, že šance na zoznámenie sú pomerne vysoké.

hotrandenie.sk Skúsenosti užívateľov a recenzie

Všetky hodnotenia (4)
Pozitívne skúsenosti (3)
Negatívne skúsenosti (1)
Karin, 41 rokov

Oceňujem bezplatnosť prémiového členstva na tejto zoznamke. Otvorilo mi dvere k spoznávaniu nových ľudí a ponúka k tomu výborné prostriedky. Na zoznamke som registrovaná pár mesiacov a mala som reálne stretnutie s dvoma mužmi. Kto nehľadá vážny vzťah a skôr len vášnivé pobavenie, túto zoznamku odporúčam.

ÁNO 0 NIE 0
Ján, 22 rokov

Na zoznamke fungujem ako bezplatný člen. Mám síce obmedzené možnosti, čo sa týka správ, ale úplne mi to postačilo k tomu, aby som sa s niekým spoznal. Dokonca došlo aj k osobnému stretnutiu a vyzerá to tak, že tie stretnutia budú prebiehať pravidelne.

ÁNO 0 NIE 0
Martin, 19 rokov

Online zoznamovanie mám najradšej! Je to kombinácia tajomnosti a naopak obrovskej otvorenosti. Práve preto, som vždy volil zoznamky. O HotRandenie som sa dopočul nedávno a tak som sa zaregistroval. Môžem len povedať, že je tu z čoho vyberať. Poplatky za členstvo sú pre mňa znesiteľné a ani netrvalo dlho, kým som sa stretol s jednou slečnou z tejto zoznamky.

ÁNO 0 NIE 0
Eva, 28 rokov

Na zoznamke sa mi nepodarilo nájsť nikoho, kto by vyhovoval mojim kritériám. S pár mužmi v kontakte som bola, no budem skúšať ďalej a uvidíme.

ÁNO 0 NIE 0

Počuli ste alebo čítali o nás

aktuality.sk cas.sk topky.sk sme.sk diva.sk