Zalubenisusedia.com

lakaveflirty.com
1.
lakaveflirty.com
lakaveflirty.com
  • Vhodná pre užívateľov, ktorí hľadajú flirt, zábavu a výmenu vášnivých správ
  • Možnosť komunikácie s fiktívnymi osobami vytvorenými pre zábavu
  • Bezplatná registrácia
30+
ideálny vek
100 000+
slobodných
Laskavokoli.com
2.
Laskavokoli.com
Laskavokoli.com
  • Zoznamka určená pre nájdenie sexuálneho potešenia
  • Bezplatná registrácia
  • Pre užívateľov zo Slovenska vo veku 18+
27+
ideálny vek
30 000+
slobodných
Miestnyflirt.com
3.
Miestnyflirt.com
Miestnyflirt.com
  • Zoznámenie pre dospelých na Slovensku
  • Milenecký pomer – splnenie všech fantázií
  • Možnosť komunikácie v online chatu
30+
ideálny vek
50 000+
slobodných

Zalubenisusedia.com Kompletné recenzie, skúsenosti a hodnotenia

redactor
Eliska Kolarova
Šéfredaktorka Lovino.sk
Celkové hodnotenie
4,3/10
25 000+ / 30+
Zalubenisusedia.com

Použiteľnosť stránok a funkcie: 4,3/10

Bezpečnosť zoznamky: 4,7/10

Prehľadnosť profilov: 4,3/10

Potenciál nájdenia partnera: 4,3/10

Zákaznícka podpora: 3,7/10

Cena služby: 4,3/10

Zalubenisusedia.com Kompletné recenzie, skúsenosti a hodnotenia

Zalubenisusedia.com je naozaj prepracovaná zoznamka

Zalubenisusedia.com je moderná, príjemná zoznamka, určená najmä pre mladšie generácie a pokecuchtivých záujemcov. Dokonale prepracovaný dizajn, veľmi príjemné profily, fotografie, vysoká intuitívnosť a jednoduché ovládanie. So sexi či zaujímavými profilmi sa chatuje pomocou virtuálneho kreditu, ktorý sa odoslaním každej správy znižuje a po dosiahnutí nulovéh stavu má používateľ možnosť si kredit kedykoľvek dobiť, systém je zautomatizovaný. Stránku a chat si bohužiaľ, nebudete môcť vyskúšať pred skutočným používaním, pretože aj na prvý kontakt si potrebujete kúpiť kredit. Na začiatok na vás čaká akciová ponuka – 3 kredity len za 1,99€. Stránka je dokonale prehľadná a super intuitívna, takže ak aj nie ste zbehlí v technológiách, či ste staršia generácia, budete vedieť, kam kliknúť.

Registrujte sa na Zalubenisusedia.com – rýchlo a bez zdržovania

Pri vstupe na stránku sa musíte zaregistrovať, zadáte vaše pohlavie, koho hľadáte (možnosť aj kontaktov rovnakého pohlavia), dátum narodenia, miesto bydliska, emailovú adresu, užívateľské meno a zvolíte si heslo. Registráciou automaticky súhlasíte s podmienkami stránky a zberom vašich osobných údajov. Bez týchto dvoch súhlasov vám nebude umožnené prihlásiť sa na stránku. Následne vám bude na zadaný email zaslaný potvrdzovací email, ktorým aktiváciu konta dokončíte.Po kliknutí na email takisto odsúhlasíte všetky informácie o stránke, samozrejme, máte možnosť aj odmietnuť poskytnutie súhlasu. Pred samotným chatovaním s nádhernými dámami či zaujímavými mužmi sa opäť pripravte na sekciu potvrdzovania súhlasov, stránka sa tým chráni proti zneužitiu osobných údajov.

Profil užívateľa – čo všetko prezradíte?

Môžete zostať ako tajomný neznámy či tajomná neznáma, prípadne o sebe prezradiť všetko na svete. Do profilu môžete pridať akúkoľvek drobnosť. Opačnému pohlaviu môžete prezradiť osobné údaje typu výška, váha, bydlisko, rodinný stav, počet detí, závislosti – ako často fajčíte, pijete, prípadne vaše vzdelanie, prácu. Stránka má extra funkciu – spýta sa vás aj na tetovanie či piercing. Určite investujte čas do kvalitnej fotografie, pritiahne k vám skvelé profily. Osobné údaje, ako je aj email (povinný pri registrácii) a dátum narodenia či vek (opäť povinná informácia) sa ostatným užívateľom nezobrazia. Všetky funkcie máte na bočnej lište na pravej strane, notifikácie budú vždy zvýraznené zelenou farbou, takže ich určite neprehliadnete.

Členstvo na stránke Zalubenisusedia.com

Členstvo je zdarma pre každého, kto by si rád pokecal so zaujímavými ľuďmi a členom sa stávate po zadaní a overení vašej emailovej adresy. Tú musíte overiť spätným preklikom, bez verifikácie vás systém jednoducho nepustí ďalej. Akýkoľvek nesúhlas zastav vašu registráciu a nebudete sa môcť pohnúť ďalej. Nečakajte však uvítací bonus, táto stránka ho neposkytuje, už dokonca aj prvá správa je spoplatnená. Pre chatovanie s nežnejšou polovičkou či sexi mužom budete potrebovať kredity. Za balíček kreditov na chatovanie môžete zaplatiť kreditnou či debetnou kartou Mastercard či Visa, inú možnosť by ste na tomto serveri hľadali asi márne. Ak nevlastníte kartu, kredity si nebudete môcť zakúpiť. Transakcia bude na vašom výpise z účtu figurovať ako anonymná, zobrazí sa pri nej KarmaDigital a číselný kód, takže ani banka, ani náhodný svedok vášho výpisu z bankového účtu nebude tušiť, čomu sa venujete vo voľnom čase. Stránka nepovoľuje automatické predplatné s automatickou obnovou balíčka – na to vás upozorní aj pri dobíjaní kreditov, preto si kredity vždy musíte zakúpiť novým zadaním údajov z platobnej karty.

Zrušenie účtu na Zalubenisusedia.com

Funkcia zrušenia účtu sa nachádza v sekcii Nastavenia na hlavnej obrazovke, je extrémne jednoduché ju nájsť a proces zrušenia účtu trvá naozaj asi desať sekúnd. Zrušenie účtu nie je potrebné nikde potvrdzovať či dopĺňať, účet sa zruší automaticky bez akýchkoľvek obštrukcií. Super.

Zalubenisusedia.com Funkcie

Mailová schránka

Sekcia Mailová schránka vám zobrazí zoznam užívateľov, ktorí vás kontaktovali alebo ktorých ste kontaktovali vy, ak ste si už zaplatili kredity Uvidíte každú správu, ktorá vám príde, dokonca aj bez kreditu. Po kliknutí na fotografiu užívateľa sa vám zobrazí vaša vzájomná komunikácia. Maily od užívateľov vám budú chodiť, aj keď práve nie ste online, takže neprídete o žiadne príjemné zoznámenie. Stačí si len kontrolovať mailovú schránku.

Členky/členovia

Táto sekcia obsahuje všetky profily, ktoré vyhovujú vaším kritériám vyhľadávania (a tomu, ako ste nároční). Vrchná časť zobrazuje profily, ktoré sú práve online a je ich vždy toľko, že k tým offline v spodnej časti sa prepracujete len naozaj ťažko.

Moji návštevníci

V tejto sekcii uvidíte prehľadne zoradené profily, ktoré navštívili priamo váš profil. Ak vás zaujali a chceli by ste niektoré z týchto profilov kontaktovať, je to veľmi jednoduché. Po kliknutí na profil sa vám zobrazia podrobné informácie o dáme či pánovi. Môžete si vybrať typ flirtu a odoslať – možnosti sú rôzne, od chuti na sex, po jemné hladkanie, prípadne len tak sa porozprávať. Funkcia odoslania flirtu je zdarma.

Moje flirty

Koho by nepotešil lajk od neznámej krásky či pozvanie od nádherného chlapa na jemné hryzkanie a milovanie? V tejto časti sa vám zobrazí zoznam profilov užívateľov, ktorým sa páčil váš profil až natoľko, že vám ponúkajú flirt. Môžete sa rozhodnúť flirt prijať a nadviazať konverzáciu. Pre tú už ale opäť potrebujete kredity.

Nastavenia

Táto sekcia obsahuje všetky funkcie, ktoré si môžete prispôsobiť presne podľa nálady. Môžete si tu zmeniť meno, heslo, nastaviť odosielanie emailov, prípadne zrušiť konto. Nájdete tu aj funkciu odhlásenia.

Zalubenisusedia.com Cenník VIP členstva

10 kreditov

12,29€

VIP

50 kreditov

53,99€

VIP

100 kreditov

99,99€

VIP

200 kreditov

187,99€

VIP

Zalubenisusedia.com Výhody & Nevýhody

Výhody

Rýchla a efektívna registrácia bez kreditnej karty
Extrémne veľa online a aktívnych kontaktov, určite sa nudiť nebudete
Používatelia sú naozaj rôznorodí – nájdete tu určite niekoho na flirt, sexi pokec, virtuálne milovanie, prípadne len tak na pokec o všednuých starostiach bežného dňa.
Fotografie, dizajn, užívateľsky prívetívé rozhranie, chat na tejto stránke je naozaj lahôdkou pre každé osamelé srdiečko

Nevýhody

Stránka síce deklaruje, že musíte mať viac ako 18 rokov, napriek tomu tento krok nie je overený stránkou samotnou
Pohodová komunikácia s profilmi, nečakajte však reálne stretnutie, ide skôr o automatizované odpovede a zábavu na voľný čas
Na uvítanie vás nečaká kredit zadarmo, ako je to na iných stránkach, musíte si zaplatiť už prvú správu vyvolenemú profilu.

Zalubenisusedia.com pre užívateľov

Výhody

Veľa a ešte viac nezadaných žien, hľadajúcich horúci pokec s novým kontaktom, prípadne si môžete vymieňať recepty – pre pánov je toto ideálne miesto, Sexi dámy akéhokoľvek veku, vzhľadu, s piercingom a tetovaním, či bez neho – je to len na vás. Dámy, aj vy nájdete sexi muža, je ich tu viac než dosť. Stačí sa len rozhliadnuť a kliknúť na toho správneho.
Čo všetko nájdete na Zalubenisusedia.com? Aj to, o čom sa vám ani len nesnívalo. Táto stránka potvrdzuje, že na lásku a sex sme vhodní v každom veku. Či si chcete poštekliť fantáziu alebo nájsť kontakt na vrúcne milovanie, každodennou samozrejmosťou sú horúce témy ako sex, erotika, sexi fantázie či stretnutia za účelom spoločného milovania.
Dokonalá trendová a aktuálna zoznamka, presne taká, ako život, ktorý žijeme. Profily odpovedajú a reagujú rýchlo a majú dokonca aj reálne fotky, takže ten tajomný či tajomná z vašich fantázií sa môžu stať realitou. Určite jedna z najzaujímavejších zoznamiek, ktorá vám sprostredkuje kontakty hlavne z okolia.
Screenshot

Môj názor na Zalubenisusedia.com

redactor
Eliska Kolarova
Šéfredaktorka Lovino.sk

Máme dobré správy, našli ste jednu z online zoznamiek, ktorá pôsobí super reálne, ale napriek tomu veľmi profesionálne. Komunikácia s profilmi je veľmi príjemná, takže si ani neuvedomíte, koľko času ste na nej strávili (a koľko kreditu minuli). Dámy a páni na tejto zoznamke sú niekedy ako iného z sveta, napriek tomu, že sú z vášho okolia a možno aj susedia či susedky. Avšak úprimne – reálne stretnutie asi neočakávajte. Ako zábava top.

Zalubenisusedia.com Skúsenosti užívateľov a recenzie

Všetky hodnotenia (3)
Pozitívne skúsenosti (2)
Negatívne skúsenosti (1)
Miloš, 26 rokov

Sexi baby, tu sa ctim ako Casanova. V relnom ivote som nemal tak astie, stle len zlatokopky, ale toto je in kva, bomba!

ÁNO 0 NIE 1
Janka, 38 rokov

Strvila som tu vemi vea krsnych chv a nala super parkov, ale nepodarilo sa mi vytiahnu ani jednho na kvu i do cukrrne v realite. Je to mnou i? Uvidm, asi tomu dm ete tde ancu.

ÁNO 0 NIE 0
Majo, 54 rokov

Kto si myslte, e vm na toto sko? Takto baby predsa neber na starch fotrov. Mono na nete, e no, no, ale skutek utek. Premrnil som tu drahocenn as, ktor som mohol strvi obzeranm bb v realite. akujem, neprosm, strata asu, nikdy viac.

ÁNO 0 NIE 0

Počuli ste alebo čítali o nás

aktuality.sk cas.sk topky.sk sme.sk diva.sk