Spoznajmesa.sk

Laskavokoli.com
1.
Laskavokoli.com
Laskavokoli.com
  • Zoznamka určená pre nájdenie sexuálneho potešenia
  • Bezplatná registrácia
  • Pre užívateľov zo Slovenska vo veku 18+
27+
ideálny vek
30 000+
slobodných
Miestnyflirt.com
2.
Miestnyflirt.com
Miestnyflirt.com
  • Zoznámenie pre dospelých na Slovensku
  • Milenecký pomer – splnenie všech fantázií
  • Možnosť komunikácie v online chatu
30+
ideálny vek
50 000+
slobodných
Nezbednezelania
3.
Nezbednezelania
Nezbednezelania
  • Nezbednezelania.com – vzrušujúca online zoznamka
  • Jednoduchá registrácia grátis
  • Nájdite si partnerov a partnerky na zdieľanie vašich tajných fantázii
30+
ideálny vek
0
slobodných

Spoznajmesa.sk Kompletné recenzie, skúsenosti a hodnotenia

redactor
Eliska Kolarova
Šéfredaktorka Lovino.sk
Celkové hodnotenie
7,9/10
199 444+ / 30+
Spoznajmesa.sk

Použiteľnosť stránok a funkcie: 8/10

Bezpečnosť zoznamky: 7,5/10

Prehľadnosť profilov: 8/10

Potenciál nájdenia partnera: 8/10

Zákaznícka podpora: 8,3/10

Cena služby: 7,8/10

Spoznajmesa.sk Kompletné recenzie, skúsenosti a hodnotenia

Osobná zoznamka od roku 2005

Spoznajmesa.sk sa prezentuje ako bezpečná zoznamka, ktorá ponúka tisíce možností pre zoznámenie. Je určená najmä pre ľudí s heterosexuálnou orientáciou. Na základe špeciálneho dotazníka, ktorý táto vám táto zoznamka doporučuje vyplniť, máte možnosť využiť šancu nájdenia si partnera na základe analýzy počítača, ktorý vám nájde potenciálnych partnerov s čo najvyššou partnerskou zhodou. Toto vám hľadanie lásky alebo priateľstva môže zjednodušiť. Taktiež tu môžete využiť „rýchlozoznamku“, kde hodnotíte profily na základe „páči/nepáči“ a pokračujete kontaktovaním jednotlivých používateľov. Pre milovníkov astrológie, spoznajmesa.sk ponúka možnosť nájdenia si partnera podľa zhody v znamení zverokruhu. Nechýba tu ani vyhľadávací filter podľa mesta, kraja, veku či iných preferencií.

Registrácia a vytvorenie profilu na zoznamke spoznajmesa.sk

Registrácia na zoznamke spoznajmesa.sk je bezplatná a nezaberie vám veľa času. Celý proces registrácie trvá len niekoľko minút a postupne krok po kroku podľa pokynov si vytvoríte váš účet – vašu novú cestu k nájdeniu si tej pravej lásky, priateľstva či nezáväzného flirtu. Počas registrácii zadávate svoje základné osobné údaje ako email, heslo, prezývku, vek, rodinný stav, kraj a mesto, v ktorom žijete a podobne. Hneď ako sa zaregistrujete zoznamka vám ponúkne návod, resp. sprievodcu ktorý vám pomôže s prvými krokmi na tejto zoznamke. Následne si môžete doplniť svoj profil informáciami o vás a krátkom osobnostnom dotazníku. Tento dotazník je skvelou pomôckou pri hľadaní partnerskej zhody, čím sa vaše šance pri hľadaní spriaznenej duši zvýšia.

Členstvo na zoznamke spoznajmesa.sk

Táto zoznamka ponúka mnohé funkcie vrámci bezplatného členstva ako prezeranie profilov, avšak s obmedzeniami, lifestyle magazín, možnosť vidieť kto je online, komunikáciu - s obmedzeným počtom osôb. Pokiaľ nechcete byť nijak limitovaný, máte možnosť VIP členstva, kde za mesiac zaplatíte 14€, za 3 mesiace 34€, pol roka 59€ a ročné členstvo vás vyjde 107€. Ak si teda zvolíte platené členstvo, môžete využívať nasledovné výhody - posielanie neobmedzeného množstvo správ, posielanie fotiek do správ, smajlíkov a GIF-ov, môžete neobmedzene vyhľadávať profily iných užívateľov a prezerať všetky ich fotografie, máte možnosť odoslania vašich kontaktných údajov a pri fotozoznamke a vedeckom dotazníku sa vám zobrazí kompletný zoznam zhodných členov. V prípade, že sa stane užívateľom žena, môže využívať plné členstvo zdarma, s výnimkou kontaktovania neplatených užívateľov.

Zrušenie účtu na spoznajmesa.sk

Táto zoznamka umožňuje členom zrušiť svoje platené členstvo, ale udržať ich online profily aktívne. Ak chcete svoj profil zo stránky odstrániť, máte dve možnosti. Deaktivácia profilu skryje profil a členovia ho už nebudú môcť vidieť. Táto možnosť vám umožní kedykoľvek sa prihlásiť a opätovne aktivovať svoj profil. Môžete tiež zrušiť svoj účet a Váš profil bude odstránený. Po odstránení musí byť vytvorený nový profil, ak by ste v budúcnosti chceli používať túto stránku. Na Spoznajmesa.sk nemôžete deaktivovať svoj účet, ale môžete svoj účet zrušiť. Ak by ste sa však rozhodli svoj účet zrušiť, môžete to vykonať bezplatne a to napísaním požiadavky na technickú podporu. Okrem toho sa vždy môžete odhlásiť z akýchkoľvek emailových zoznamov a ich rozosielania. Ak však máte zaplatené VIP členstvo, svoj účet musíte zrušiť žiadosťou formou klasickej pošty. Formulár na zrušenie nájdete v Obchodných podmienkach tejto zoznamky.

Spoznajmesa.sk Funkcie

Návštevy vášho profilu

Kto by nechcel vidieť komu sa páčite? Pri hľadaní partnera je vzájomná príťažlivosť veľmi dôležitá. Vďaka tejto funkcii, máte možnosť vidieť kto si pozrel váš profil a koho ste zaujali. Ak sa vám daný užívateľ recipročne páči ho môžete kontaktovať. To, koho váš profil zaujal a doňho nazrel, môžete vidieť na domovskej stránke v sekcii „Posledné návštevy profilu“.

Funkcia „rýchlozoznamky“

Na tejto zoznamke sa môžete zoznámiť aj pomocou fotozoznamky.Tá funguje nasledovne - pridáte vašu fotografiu a ostatní členovia môžu na ňu reagovať páči/nepáči sa mi. Vám príde pri kladných reakciách oznámenie a vy môžete reagovať a aj daného užívateľa kontaktovať. To isté funguje aj opačne, to znamená, že vyhľadávať a reagovať na iných členov môžete aj vy.

Hľadáš niekoho kto sa k tebe hodí? Spoznajmesa.sk vám ponúka partnerskú kompatibilitu/zhodu

Pri vypĺňaní vášho profilu, vám zoznamka ponúka vyplniť si vedecký dotazník, vďaka ktorému si môžete nájsť o mnoho viac kompatibilného partnera. Po jeho vyplnení vám počítač vygeneruje 100 používateľov s najvyššou partnerskou zhodou v rozličných kategóriách. Tento dotazník dokopy obsahuje 5 kategórií a to všeobecné informácie, vzhľad, záujmy, charakter a partnerské referencie.

Lifestyle magazín

Keďže sa táto zoznamka prezentuje aj ako zábavný portál, poskytuje nám tu sekciu magazínu, kde si môžete prečítať zaujímavé články nielen o zoznamovaní. Články rôznej tematiky sem administrátori pridávajú takmer každý 2 až 4 deň.

Práve prihlásení používatelia

Spomedzi všetkých funkcií zoznamiek, je táto jednou z najlepších. Možnosť vidieť, kto je aktívny zoznamovanie značne urýchľuje a taktiež dopomáha k stráveniu času na internete užitočne. Pokiaľ vás z aktívne prihlásených používateľov nikto nezaujal, môžete sa odhlásiť a prezrieť zoznamku znovu neskôr.

Spoznajmesa.sk Cenník VIP členstva

Účet zadarmo

Obmedzený počet správ
Limitovaný prístup do profilov ostatných užívateľov
Fotozoznamka
Zobrazovanie práve prihlásených užívateľov
Možnosť neobmedzeného vyhľadávanie aj na základe lokality

1 mesiac

14,00€

Neobmedzený počet správ
Plný prístup do profilov ostatných užívateľov
Fotozoznamka
Zobrazovanie práve prihlásených užívateľov
Možnosť neobmedzeného vyhľadávania aj ja základe lokality

3 mesiace

34,00€

Neobmedzený počet správ
Plný prístup do profilov ostatných užívateľov
Fotozoznamka
Zobrazovanie práve prihlásených užívateľov
Možnosť neobmedzeného vyhľadávania aj ja základe lokality

1 ročne

107,00€

Neobmedzený počet správ
Plný prístup do profilov ostatných užívateľov
Fotozoznamka
Zobrazovanie práve prihlásených užívateľov
Možnosť neobmedzeného vyhľadávania aj ja základe lokality

Spoznajmesa.sk Výhody & Nevýhody

Výhody

Registrovaných sto tisíce aktívnych užívateľov
Zobrazovanie aktuálne prihlásených užívateľov (online)
Vyvážený pomer medzi mužmi a ženami: 47 : 53
Rýchle prezeranie profilov - rýchlozoznamka

Nevýhody

Bezplatnosť zoznamky zvyšuje riziko výskytu falošných profilov
Zoznamka nie je vhodná na hľadanie si partnera pre seniorskú vekovú kategóriu
Možnosť vložiť na svoj profil len jednu fotografiu

Spoznajmesa.sk pre užívateľov

Výhody

Možnosť požívania zoznamky formou aplikácie na smartfóne
Vďaka stručnej charakteristike vo vašom profile, si môžete prehodnotiť a vybrať tie najzaujímavejšie a jasne prezentované informácie o vás, vašom živote či záľubách
Možnosť nájdenia vážneho a dlhodobého vzťahu, priateľstva a flirtu
Mnohé bezplatné funkcie k nápomoci a zjedodušeniu procesu hľadania si partnera - partnerská zhoda, partnerská zhoda podľa znamenia zverokruhu, vyhľadávanie podľa lokality a i.
Screenshot

Môj názor na zoznamku spoznajmesa.sk na záver

redactor
Eliska Kolarova
Šéfredaktorka Lovino.sk

Tento zoznamovací a zábavný portál vnímam ako príjemné a prívetivé miesto vo virtuálnom svete. Okrem možnosti zoznámiť sa, je tu možnosť aj prečítať si nejaké novinky či zaujímavosti na rôzne tematiky, čo vnímam z časti aj ako pomoc pre hľadajúcich nadviazať na nejakú spoločnú tému. Čo sa týka zoznamovacej stránky tejto zoznamky, spoznajmesa.sk ponúka bezplatnú registráciu, mnohé funkcie ako možnosť vidieť, kto si pozrie váš profil alebo práve prihlásených užívateľov a mnohé iné. Tieto funkcie bývajú často na iných zoznamkách spoplatnené alebo sú v balíčku prémiového členstva. Ďalším pozitívom hodnotím mobilnú aplikáciu a to, že táto zoznamka ide s dobou. Dnes už takmer každý disponuje smartfónom či tabletom a práve preto je aplikácia skvelou formou na zoznamovanie kedykoľvek a odkiaľkoľvek. Avšak každá bezplatná zoznamka má jedno riziko a to také, že je tu vyššia pravdepodobnosť výskytu falošných profilov. Pokiaľ ste však trpezliví a myslíte to so zoznamovaním vážne, spoznajmesa.sk má všetky dispozície vám k tomu dopomôcť.

Spoznajmesa.sk Skúsenosti užívateľov a recenzie

Všetky hodnotenia (4)
Pozitívne skúsenosti (3)
Negatívne skúsenosti (1)
Naďa, 42 rokov

Na tejto zoznamke som hľadala vážnu známosť. Po registrovaní som si zakúpila aj členstvo a trvalo mi to síce pol roka, ale po tejto dobe som si tu našla partnera, s ktorým momentálne zdieľame jednu spoločnú domácnosť.

ÁNO 1 NIE 0
Petra, 29 rokov

Ja osobne som od zoznamky nemala žiadne očakávania, prihlásila som sa však hlavne zo zvedavosti, ale dočkala som sa milého prekvapenia. Spoznala som sa tu s veľmi milým chlapom, s ktorým síce netvoríme pár, ale sme veľmi dobrí priatelia.

ÁNO 0 NIE 0
Matúš, 25 rokov

Vizuálny vzhľad stránky hodnotím pozitívne. Negatívne hodnotím písanie správ. Po zaregistrovaní by malo byť vopred nejaké upozornenie na povolený počet napísaných správ. Nie napríklad ako sa stalo mne, že som odpísal nejakým ženám zo slušnosti lebo to sa patrí a potom som chcel napísať jednej babe a nedalo sa jej napísať, lebo mi vyhodilo upozornenie že mám napísaných 5 správ a nedá sa ďalej písať, pokiaľ si nezaplatím členstvo.

ÁNO 2 NIE 0
Laco, 34 rokov

Mne sa táto zoznamka páči, ale je to samozrejme môj názor a niekto má zase iný. Báb je tam dosť a to že nedostanem odpoveď od každej ktorú oslovím mi príde v poriadku, podozrivé by bolo keby zareagovala každá. Momentálne som s niektorými v kontakte a nechávam tomu priestor. Mám zaplatené členstvo, pokiaľ ma to omrzí, viem si ho jednoduche zrušiť.

ÁNO 0 NIE 1

Počuli ste alebo čítali o nás

aktuality.sk cas.sk topky.sk sme.sk diva.sk