Zoznamka MileneckyVztah.sk

Laskavokoli.com
1.
Laskavokoli.com
Laskavokoli.com
  • Bezplatná registrácia
  • Pre užívateľov zo Slovenska vo veku 18+
  • Zoznamka určená pre nájdenie potešenia
27+
ideálny vek
30 000+
slobodných
Miestnyflirt.com
2.
Miestnyflirt.com
Miestnyflirt.com
  • Zoznámenie pre dospelých na Slovensku
  • Milenecký pomer – splnenie všech fantázií
  • Možnosť komunikácie v online chatu
30+
ideálny vek
50 000+
slobodných
Nezbednezelania
3.
Nezbednezelania
Nezbednezelania
  • Nezbednezelania.com – vzrušujúca online zoznamka
  • Jednoduchá registrácia grátis
  • Nájdite si partnerov a partnerky na zdieľanie vašich tajných fantázii
30+
ideálny vek
0
slobodných

MileneckyVztah.sk Kompletné recenzie, skúsenosti a hodnotenia

redactor
Eliska Kolarova
Šéfredaktorka Lovino.sk
Celkové hodnotenie
8,0/10
57 000+ / 21+
MileneckyVztah.sk

Použiteľnosť stránok a funkcie: 8,3/10

Bezpečnosť zoznamky: 9/10

Prehľadnosť profilov: 8,3/10

Potenciál nájdenia partnera: 8,3/10

Zákaznícka podpora: 6,8/10

Cena služby: 7,5/10

MileneckyVztah.sk Kompletné recenzie, skúsenosti a hodnotenia

Zoznamka MileneckyVztah.sk nielen pre strednú generáciu

Pokiaľ ste ešte nepočuli o zoznamke MileneckyVztah.sk, nastáva vhodná doba sa o nej niečo dozvedieť. Táto zoznamka združuje prevažne zadaných jedincov, ktorí sú v priemere starší ako 30 rokov. Užívatelia zoznamky hľadajú sexuálne dobrodružstvo a únik z domáceho stereotypu. Čo sa týka funkcií, ženy ich majú úplne zadarmo, muži si musia aktivovať VIP členstvo. Zoznamka má širokú základňu užívateľov, ktorá je necelých 56 tisíc ľudí. Na zoznamku sa môžu registrovať len plnoletí užívatelia akejkoľvek sexuálnej orientácie. Sympatickým partnerom môžete odoslať správu alebo sa s niektorými porozprávať cez chat rozdelený podľa krajov. Na MileneckyVztah.sk nájdete stáleho milenca aj diskrétny úlet. Záleží na vás, čomu dáte nakoniec prednosť.

Hlavnú úlohu na zoznamke MileneckyVztah.sk hrá slušnosť

Zoznamka si zakladá na slušnosti a cieli na to, aby sa na ňu registrovali len slušní a sympatickí užívatelia. Pokiaľ registrovaní užívatelia nesplnia tieto podmienky, bude ich profil zmazaný. Samotná registrácia nie je náročná. Po vyplnení vstupných údajov overíte cez odkaz svoju emailovú adresu a tým sa stávate členom zoznamky. Na svojom profile môžete uviesť, koho hľadáte. Tento text slúži zároveň ako váš inzerát. Ani v tomto inzeráte nesmiete byť vulgárni.

Ľahké nahratie fotografie a vyhľadávanie

Na MileneckyVztah.sk si môžete nahrať profilovú fotografiu. Zoznamka má ale stanovenú podmienku, aby to bola fotografia tela bez tváre.

Vďaka tomu zostanete v anonymite a zároveň umožníte ostatným užívateľom, aby si o vás urobili aspoň malú predstavu. Na zoznamke môžete vyhľadávať partnerov podľa pohlavia, kraja, mesta, veku, vzhľadu, stavu posledného prihlásenia a vzťahu k milostným praktikám. Sami môžete všetky tieto údaje doplniť do svojho profilu.

VIP členstvo zadarmo pre ženy, platené pre mužov

Zatiaľ čo ženy nemusia VIP členstvo riešiť, muži bez neho budú v nevýhode. Aktivácia tohto členstva nie je nijako zložitá a platba sa neobnovuje. Za jednorazový poplatok dostane časovo neobmedzené VIP členstvo a s ním aj prístup do chat miestností. Neobmedzene tiež prijímate a odosielate odkazy a vidíte užívateľov, ktorí sú online. Zároveň zistíte, kto sa prihlásil na zoznamku v posledných 7 dňoch. Ďalej môžete prezerať fotografie vo fotogalériách a využiť podrobnejšie vyhľadávanie. VIP členstvo môžete povýšiť na VIP GOLD členstvo. S ním získate prístup k emailovým adresám registrovaných užívateľov.

Ako na zmazanie profilu?

Pokiaľ sa rozhodnete zrušiť svoj účet, zároveň tým prídete o VIP členstvo. V takom prípade musíte kontaktovať emailom prevádzkovateľa zoznamky a požiadať ho o zmazanie profilu. Prevádzkovateľ vám profil bezodkladne zruší. Ak si aktivujete VIP členstvo a rozmysleli ste si to, môžete písomne požiadať do 14 dní o vrátenie platby. Podmienkou je, že ste nezačali používať platené služby.

MileneckyVztah.sk Funkcie

Podrobné vyhľadávanie pre vip

Filtrujte užívateľov nielen podľa pohlavia, kraja a veku, ale tiež podľa ďalších kritérií: stavu, mesta, preferovaného pomeru, veku, výšky, váhy, stavu posledného prihlásenia a vzťahu k milostným praktikám.

Chatovanie pre vip

Vstúpte do chatovacích miestností nazvaných podľa krajov a komunikujte v nich s ostatnými užívateľmi, ktorí sa do týchto miestností pripoja. Rozprávať sa môžete o všetkom možnom a môžete si napríklad dohovoriť prvú schôdzku.

Prijímanie a odosielanie odkazov pre vip

Rozosielajte neobmedzené množstvo správ a zároveň prijímajte odpovede od oslovených užívateľov. Podľa seba im pošlite mini odkazy alebo ich pozvite do chatovacej miestnosti.

Zobrazenie online užívateľov pre vip

Chcete vedieť, kto je práve online? Na MileneckyVztah.sk sa to dozviete. Vďaka tomu uvidíte, kto sa momentálne nachádza na zoznamke a koho by ste mohli skontaktovať.

Prezeranie fotografií pre vip

Prezrite si fotografie ostatných užívateľov, na ktorých je vidieť celá ich postava. Zvláštnosťou tejto zoznamky je to, že fotografie môžu byť len s výrezom v mieste tváre.

Prehľad overených užívateľov pre vip

Prezrite si, kto je overeným užívateľom. Skutočne overený užívateľ musel poslať na emailovú adresu zoznamky svoju profilovú fotografiu, na ktorej je jasne vidieť aj s ručne napísaným nápisom „MileneckyVztah.sk“.

Základné VIP členstvo pre vip

VIP členstvo si môžete aktivovať dvomi spôsobmi: poslaním platby bankovým prevodom alebo poštovou zloženkou. Za oba dva spôsoby zaplatíte 49,90€ a získate za to celoživotné členstvo. Ženy majú VIP členstvo zadarmo.

VIP GOLD členstvo pre vip

Po aktivácii základného VIP členstva si môžete priplatiť VIP GOLD členstvo. S týmto členstvom budete mať prístup k registrovaným emailovým adresám. Členstvo je vám aktivované ihneď po pripočítaní platby na účet prevádzkovateľa zoznamky.

MileneckyVztah.sk Cenník VIP členstva

Účet zadarmo

Neobmedzené chatovanie
Odosielanie a prijímanie správ
Prezeranie fotografií
Podrobné vyhľadávanie

VIP časovo neobmedzené

49,90€

Neobmedzené chatovanie
Odosielanie a prijímanie správ
Prezeranie fotografií
Podrobné vyhľadávanie

MileneckyVztah.sk Výhody & Nevýhody

Výhody

Zoznamka je ideálnym miestom pre ľudí, ktorí hľadajú milenca
Užívateľskú základňu tvoria prevažne užívatelia okolo 30 rokov
VIP členstvo zaplatíte jednorazovo prevodom alebo zloženkou
Ostatných užívateľov jednoducho filtrujete podľa mnohých kritérií
Zoznamka dbá na to, aby sa užívatelia medzi sebou chovali slušne

Nevýhody

Zoznamka je pre ženy zadarmo a muži za VIP členstvo musia platiť
Bankový prevod alebo platba zloženkou môže trvať niekoľko dní
Užívatelia musia vkladať len fotky s celou postavou a bez tváre
Po aktivácii VIP GOLD účtu majú užívatelia prístup k emailovým adresám

MileneckyVztah.sk pre užívateľov

Výhody

Zoznamka MileneckyVztah.sk má širokú základňu užívateľov z celej Slovenskej republiky, ktorí hľadajú nezáväzný pomer – milenecký vzťah
Zoznamka má jasne stanovené pravidlá a netoleruje vulgárne chovanie. Vďaka tomu na nej nájdete slušných a sympatických užívateľov
VIP členstvo získate po jednej platbe na celý život. Povýšiť ho môžete na VIP GOLD členstvo s ďalšími výhodami
Screenshot

Na záver môj názor na zoznamku MileneckyVztah.sk

redactor
Eliska Kolarova
Šéfredaktorka Lovino.sk

Zoznamka MileneckyVztah.sk je tu pre všetkých ľudí, ktorí hľadajú nezáväzný pomer, sex bez úplaty a únik zo stereotypu. Nájdete tu predovšetkým užívateľov stredného veku, ale registrovať sa sem môžu všetci po dovŕšení 18 rokov. Zoznamka je ideálna pre nadväzovanie mileneckého vzťahu, ale nájdete tu aj večerné vyrazenie si. Dobrou správou je to, že VIP členstvo stačí zaplatiť raz a získate neobmedzené členstvo. Túto zoznamku hodnotíme veľmi kladne. Stoja za ňou ľudia, ktorí vnášajú do zoznamovania slušnosť a dávajú vám priestor, aby ste ešte zažili niečo krásne. Zoznamka síce nie je toľko o nadviazaní vážneho vzťahu, ale to koniec koncov napovedá jej názov.

MileneckyVztah.sk Skúsenosti užívateľov a recenzie

Všetky hodnotenia (4)
Pozitívne skúsenosti (3)
Negatívne skúsenosti (1)
Juraj, 32 rokov

Už som sa zaregistroval na niekoľkých zoznamkách a všade som bol znechutený falošnými profilmi. Tu som však na to ešte nenarazil takže veľké plus!

ÁNO 5 NIE 1
Silvia, 25 rokov

Jediná škoda že sú tu aj chlapi ktorí majú doma ženy a rodiny. Nechcem sa totiž stretávať takto a rozbíjať rodiny..

ÁNO 11 NIE 10
Jozef, 28 rokov

Príjemná až taká akoby rodinná zoznamka ktorá spĺňa účel, stretol som sa už s niekoľkými ženami a všetky stretnutia sa vydarili..:)

ÁNO 18 NIE 7
Monika, 36 rokov

Manželstvo mi akosi prestáva fungovať tak som sa rozhodla zaregistrovať sa na túto zoznamku a trochu si užiť. Dúfam že sa mi to podarí!

ÁNO 33 NIE 13

Počuli ste alebo čítali o nás

aktuality.sk cas.sk topky.sk sme.sk diva.sk