Tinder

Tinder

Zoznamovacia aplikacia Tinder je definitívne najpopulárnejšou celosvetovou mobilnou platformou, ktorá zastrešuje milióny užívateľov, hľadajúcich flirt, lásku, vášnivé rande, či seriózny vzťah. Tinder automaticky generuje užívateľov, na základe ich polohy a vašich prednastavených preferencií. Vy si zvolíte ako ďaleko od vás, alebo v akom veku majú byť užívatelia, o ktorých sa zaujímate. Rýchla bezplatná registrácia, potom, čo si Tinder stiahnete na App store alebo Google Play, a intuitívne jednoduché ovládanie, si definitívne obľúbite. Na Tindri nájdete zväčša heterosexuálnych ľudí, avšak nie je ničím výnimočným stretnúť aj profily, ktoré sú orientované bisexuálne. Avšak, ak máte chuť využívať služby naplno a zvýšiť svoje šance na horúce rande, je potrebné si zaplatiť členstvo Tinder Gold, s ktorým by to malo byť ešte jednoduchšie. Hoci o túto mobilnú aplikáciu majú najväčší záujem mileniáli, nie je ničím výnimočným nadviazať tam vzťah aj s ľuďmi nad 50 rokov.


Naša recenzia

Hodnotenie výkonnosti: 5/10

Prehľadnosť profilov: 8/10

Použiteľnosť aplikácie: 9/10

Bezpečnost: 9/10

Užívateľská základňa: 9/10

Popularita: 10/10

Za koga je mobilna platforma Tinder?
O Tinder Platforma Tinder je založená na geolokácii, čo v preklade znamená, že automaticky, na základe vašej polohy, určí profily, ktoré by vás mohli zaujímať a vy následne posunutím doprava alebo doľava rozhodnete, či danému užívateľovi dáte šancu. Túto zoznamovaciu aplikáciu využívajú rovnako ženy aj muži, zväčša heterosexuálnej orientácie. Podmienkou je vek nad 18 rokov a zastúpené sú všetky vekové kategórie. Majoritu užívateľov na zoznamovacej aplikácii Tinder však tvoria prevažne tridsiatnici. Užívatelia hľadajú tak ako nezáväzné stretnutia, či nové známosti aj serióznejšie vzťahy, mnoho z nich otvorene píše o tom, čo konkrétne očakávajú priamo v krátkom popise pod ich profilovou fotografiou.
Prednosti i mane
Rýchla, jednoduchá a bezplatná registrácia.
Intuitívne a rýchle ovládanie, moderný minimalistický dizajn.
Možnosť spoznať aj užívateľov zo zahraničia.
Funkcia filtra, kde si nastavíte presnú vzdialenosť lokalizácie používateľov, ktorí sú pre vás zaujímaví.
Pomerne veľký počet užívateľov, vďaka stabilnej pozícii aplikácie na trhu.
Žiadne otravné a nevhodné reklamy.
Väčšina užívateľov sa prezentuje viac, než jednou fotografiou ich vzhľadu alebo záľub.
Ak aplikáciu nevyužívate, môžete vypnúť vašu viditeľnosť v profile a podľa potreby ju potom opäť zapnúť.
Profily nie sú kontrolované a overené.
Komunikovať môžete len s profilmi, ktoré aj vás označia spätne, ako príťažlivých.
Aplikácia si často vyžaduje vaše hodnotenie označením počtu hviezdičiek, ktoré jej chcete dať.
Platené Tinder Gold členstvo môže byť pre niekoho finančne náročné.
Recenzie aplikácie Tinder

Zoznamovacia aplikácia Tinder je populárnou a spoľahlivou voľbou, kde vždy nájdete nové a zaujímavé profily. Práve jednoduché ovládanie, bezplatná registrácia i čiastočné používanie, rýchle vyhľadanie zhôd a možnosť komunikovať len s užívateľmi, s ktorými sa zhodnete na prvotných sympatiách, zaručne urýchľuje, aj uľahčuje, možnosť stretnúť niekoho na vášnivý úlet, či seriózny dlhodobý vzťah. Ak chcete využívať všetky funkcie tejto platformy, odporúča sa predplatiť si Tinder Gold členstvo, ktorého cena sa pohybuje závisiac od toho, na aké dlhé obdobie si členstvo predplatíte. Počítať však treba s tým, že jednorazové mesačné predplatné vás vyjde na zhruba 21.99€. Užívatelia sú otvorení ľudia a väčšina z nich má minimálne jednu fotku na profile. Pozitívom je aj to, že po predplatení členstva si môžete udať akúkoľvek svetovú lokalitu a nájsť zhodu na mieste, kde sa napríklad ešte len chystáte. Ak sa budete spoliehať na základné nastavenia, systém vám automaticky vygeneruje profily z okolia do zhruba 200 km.

Registrácia a prihlásenie sa

Inštalácia aplikácie Tinder je rýchla a nájdete ju na App Store alebo Google Play. Po úspešnej inštalácií sa registrujete pomocou vášho telefónneho čísla, emailu alebo účtu na Facebooku. Žiadna z týchto informácii sa však na vašom profile neobjaví. Následne vyplníte ešte zopár informácii ako meno, vek, povolenie k určeniu vašej polohy, bez ktorého appku nie je možné naplno využívať a hľadanie vášho rande sa môže začať. Nezabudnite vybrať vhodnú profilovú fotku a oplatí sa pridať ešte niekoľko ďalších, pretože užívatelia zväčša reagujú veľmi impulzívne a rýchlo, najmä na základe toho, čo ukážete prostredníctvom fotiek. V prípade, že aktuálne nevyužívate váš profil na Tindri, stačí v nastaveniach vypnúť vašu viditeľnosť, ktorú môžete kedykoľvek obnoviť.

Užívatelia a komunikácia

Nato aby ste využili potenciál tejto zoznamovacej aplikácie naplno, je potrebné najskôr prejsť si zopár profilov a označiť ich - páči / nepáči, teda posunúť fotku palcom doprava alebo doľava. Potom, ako zopár profilov označíte a oni sympatie opätujú, čiže sa zhodnete na vzájomných sympatiách, môžete začať komunikáciu prostredníctvom správ. Správy nájdete na dolnej lište funkcií označené ikonou dvoch komunikačných bublín. V prípade, že máte záujem aby vás Tinder upozorňoval na každú prichádzajúcu správu, môžete túto funkciu povoliť, ak vám to pripadá rušivé, jednoducho ju vypnete. Ak si s užívateľom budete rozumieť aj v komunikačnej rovine, nie len na základe sympatií na fotke, je možné, že dôjde aj k osobnému stretnutiu. Väčšina užívateľov tejto aplikácie je otvorená a nevidí problém v stretnutí aj v reálnom živote, avšak treba mať na pamäti, že profily nemusia vždy zodpovedať realite, keďže nie sú nijako kontrolované...

Hlavné funkcie
  • Moderná zoznamovacia aplikácia pre rýchle nadviazanie kontaktov so zaujímavými ľuďmi.
  • Výber zaujímavých profilov a následná komunikácia s nimi je podmienená vzájomnými sympatiami, vzájomnou zhodou.
  • Aplikácia hľadá vhodné profily na základe geolokácie, čiže určenia vašej polohy a polohy pre vás zaujímavých profilov.
  • Jedna z najstabilnejších zoznamovacích aplikácii na trhu, s množstvom aktívnych profilov všetkých vekových kategórií nad 18 rokov.
Bezpečnosť

Tinder má premyslené aj detaily ohľadom bezpečnosti a nemusíte sa obávať, že iní užívatelia sa dostanú k vašim kontaktným informáciám, ako je telefónne číslo, email, či Facebookový profil. Ak nechcete aby o vás neznámi užívatelia vedeli všetko, starostlivo si premyslíte, aké informácie vo svojom profile o sebe zdieľate. V prípade, že zverejňujete profilovú fotku a želáte si zostať v čiastočnej anonymite, skúste pridať záber so slnečnými okuliarmi alebo z diaľky. Všetko je len na vás a záleží od vás, koľko toho chcete odhaliť. V prípade, že vás niektorý z užívateľov obťažuje, je možné jeho profil nahlásiť a udať detaily, ako vás obťažuje. Zdieľanie vašej polohy môžete v čase, keď aplikáciu nevyužívate, pokojne vypnúť a túto možnosť nájdete v priamo vo vašom telefóne alebo v aplikácii, v sekcii nastavenia.

Konačna ocjena mobilne platforme Tinder
Šéfredaktor fotografií
Lenka S.
Šéfredaktorka Lovino.sk

Ak hľadáte efektívnu a modernú metódu, ako si nájsť nové známosti, či už na zábavu alebo vzťah, je zoznamovacia aplikácia Tinder tou správnou voľbou pre vás. Tinder je jedna z mála mobilných aplikácii, kde môžete istý čas komunikovať úplne bezplatne s rôznymi profilmi. Zároveň umožňuje stretnutia ľudí, ktorí by sa v reálnom každodennom uponáhľanom živote, možno nikdy, nestretli. Netreba však zabúdať na skutočnosť, že profily nie sú overené a realita sa nemusí vždy zhodovať s vábivou fotkou, prípadne peknými správami. Odhliadnuc od tohto je Tinder jednoznačne jednou z najpopulárnejších mobilných aplikácii na zoznámenie sa.

Najlepšie zoznamky
Je táto stránka užitočná?
Páči sa vám obsah?
3 0

Počuli ste alebo čítali o nás

aktuality.sk cas.sk topky.sk sme.sk diva.sk