Laskavokoli.com – zoznamka so zameraním na flirt a sexuálne pokušenie

Laskavokoli.com Kompletné recenzie, skúsenosti a hodnotenia

redactor
Eliska Kolarova
Šéfredaktorka Lovino.sk
Celkové hodnotenie
7,8/10
30 000+ / 27+
Laskavokoli.com

Použiteľnosť stránok a funkcie: 8,6/10

Bezpečnosť zoznamky: 8,7/10

Prehľadnosť profilov: 8,9/10

Potenciál nájdenia partnera: 8,6/10

Zákaznícka podpora: 8,8/10

Cena služby: 8,3/10

Fotografie najlepších
užívateľov zoznamky
6637 ľudí online

Adela
Adela, Vek: 29
Michaela
Michaela, Vek: 33
Mia
Mia, Vek: 27

Laskavokoli.com Kompletné recenzie, skúsenosti a hodnotenia

Zoznamka zameraná na nájdenie si flirtu či nezáväzného vzťahu

Laskavokoli.com je sociálna platforma pre mužov a ženy, ktorí hľadajú zábavu, flirtovanie alebo vzrušujúcu komunikáciu. Táto stránka sa od ostatných zoznamovacích stránok líši tým, že je vytvorená pre zábavu a rozptýlenie dospelých. Neodcudzuje žiadnu sexuálnu orientáciu, naopak privíta ľudí s heterosexuálnou, takisto ako aj s gay a lesbickou sexuálnou orientáciou. Na tejto zoznamke sa môžete bezplatne zaregistrovať a vytvoriť si profil. Pri registrácii a tvorbe svojho profilu vypĺňate svoje základné osobnostné údaje, záujmy, sexuálne hobby, vaše preferencie o osobe, ktorú hľadáte a podobne. Na váš profil si takisto môžete pridať profilovú fotku, ktorá bude viditeľná pre všetkých členov zoznamky a takisto si môžete pridať viacero fotiek, ktoré však už uvidia len vybraní členovia. Toto vám poskytuje základnú úroveň bezpečnosti a určitej anonymity. Pokiaľ hľadáte zábavu, flirt, pobavenie alebo vzrušujúcu výmenu správ, tak laskavokoli.com k tomu poskytuje všetko potrebné. Spomedzi radu funkcií vám zoznamka poskytuje regionálne vyhľadávanie, možnosť prezerať profily, komunikácie, avšak spoplatnenej. Za každú odoslanú správu platíte 1 kredit, ktoré si viete zakúpiť v rôznych balíkoch. Pre ľudí, ktorí potrebujú niečo viac – viac výhod a možností táto zoznamka ponúka aj prémiové členstvo.

Registrácia na laskavokoli.com Vám zaberie len chvíľu

Počas registrácie na tejto internetovej zoznamke ste vedení registračným dotazníkom, ktorý má len 10 políčok. Každé políčko ste povinní vyplniť – zadávate informácie o sebe ako vaše pohavie, vek – dátum narodenia, meno, email, heslo, pohlavie, o ktoré sa zaujímate. Následne svoju registráciu musíte potvrdiť pomocou potvrdzujúceho emailu, ktorý vám laskavokoli.com zaslala na vašu emailovú schránku. Po potvrdení registrácie sa váš profil aktivuje a vy následne prejdete krátkym kvízom, kde sa vás pýtajú otázky ako napr. Súhlasíte, že na stránke sa môžu objavovať fotografie so sexuálnym podtónom?. Týmto krátkym kvízom potvrdzujete, že máte viac ako 18 rokov. Po založení profilu máte možnosť doplniť presnejšie informácie o sebe akými sú – hmostnosť, výška, sexuálne hobby alebo vaše preferencie o osobe ktorú hľadáte.

VIP členstvo na zoznamke laskavokoli.com

Vrámci bezplatného členstva máte možnosť prijímať správy, prezerať si profily užívateľov, vyhľadávať ich alebo aj využívať funkciu „Môj zoznam želaní“. Pokiaľ vám toto nepostačuje, zoznamka vám poskytuje prémiové VIP členstvo, ktoré sa dá predplatiť na 1 mesiac, 3 mesiace, 6 mesiacov alebo celý rok. Poplatok za toto členstvo sa v súvislosti od počtu mesiacov pohybuje od 7,49 € - 39,99€. Avšak ani ako bezplatnému a ani ako prémiovému členovi vám nebude poskytnuté bezplatné odosielanie správ. Správy síce prijímate zdarma, ale za každú odoslanú správu potrebujete 1 kredit. Tieto kredity si viete zakúpiť v rôznych balíčkoch začínajúc s 3 kreditmi za 1,49€, za 12,29€ dostanete 10 kreditov, 25 kreditov za 29,20€, 50 kreditov za 53,99€, 100 kreditov za 99,99€ a najväčší balíček obsahuje 200 kreditov za 187,99€.

Zrušenie účtu na laskavokoli.com

Na internetovom portáli laskavokoli.com si môžete zrušiť platené členstvo a zanechať profil. Ale ak chcete svoj profil odstrániť zo stránky úplne, pod záložkou „Nastavenia“ nájdete možnosť „Zmazať môj účet“, kde po kliknutí nižšie súhlasíte s tým, aby bola úplná história vašich správ a takisto všetky informácie z vášho účtu vymazané. Po vymazaní účtu sa však už nebudete môcť prihlásiť. Ak by ste sa chceli v budúcnosti vrátiť na zoznamku, museli by ste si na novo založiť profil.

redactor
Eliska Kolarova
Šéfredaktorka Lovino.sk
Posledná aktualizácia
16. 2. 2022

Laskavokoli.com Funkcie

Vyhľadávanie pomocou základných kritérií

Laskavokoli.com poskytuje svojim používateľom vyhľadávanie pomocou základných kritérií. Pri filtrovaní môžete zadať pohlavie, o ktoré máte záujem, rozmedzie veku či lokalitu. Táto možnosť filtrovania na základe lokality, vám umožní nájsť si ľudí vo vašej blízkosti. V neposlednom rade máte možnosť vyhľadávať užívateľov aj podľa toho, či požadujete, aby boli momentálne prihlásený alebo či majú profilovú fotografiu. Takáto selekcia vám dopomôže zúžiť výber spomedzi tisícok užívateľov.

Funkcia moji návštevníci pre VIP členov

Táto internetová zoznamka, ponúka svojím prémiovým členom lákavú funkciu akou je možnosť vidieť, kto si pozrel váš profil. Vďaka tejto funkcii máte možnosť zistiť, koho ste zaujali a následne zhodnotiť či daná osoba zaujala aj vás.

Môj zoznam želaní

Pod záložkou „Môj zoznam želaní“ môžete nájsť zoznam ľudí, ktorých ste si označili ako obľúbených. Pokiaľ vás niekto očarí alebo sa vám zapáči, viete si ho takýmto spôsobom „uložiť“ . Označiť si konkrétneho človeka a zaradiť medzi obľúbených viete po rozkliknutí jeho profilu, kde pod profilovou fotografiou nájdete možnosť „Pridať do zoznamu želaní“.

Práve prihlásení užívatelia

Laskavokoli.com poskytuje svojím členom aj funkciu, ktorá vám umožní vidieť práve prihlásených užívateľov. Toto vám môže dopomôcť najmä vtedy, kedy si prajete rýchlu komunikáciu v reálnom čase. Práve prihlásených užívateľov nájdete pomocou vyhľadávacieho filtra, kde si musíte zaškrtnúť políčko „Online teraz“.

Návrhy ľudí v okolí

Ďaľšou funkciou tejto zoznamky je navrhovanie ľudí vo vašej blízkosti. V ľavej časti stránky môžete vidieť sekciu „Miestne flirty“ s obrázkami niekoľkých užívateľov. Títo užívatelia sú buď z rovnakého mesta ako vy, alebo z veľmi krátkej vzdialenosti od vášho bydliska. Po rozkliknutí „zobraziť všetko“ môžete vidieť úplne všetkých užívateľov vo vašej blízkosti.

Laskavokoli.com Cenník VIP členstva

Účet zadarmo

Odosielanie správ
Prijímanie správ
Možnosť vidieť, kto je práve online

VIP 1 mesiac

7,00€

Odosielanie správ
Prijímanie správ
Možnosť vidieť, kto je práve online
Možnosť vidieť, kto navštívil Váš profil
Prezeranie fotiek členov v plnej veľkosti
Odomknutie súkromných fotiek členov

VIP 3 mesiace

5,67€ (za mesiac)

Odosielanie správ
Prijímanie správ
Možnosť vidieť, kto je práve online
Možnosť vidieť, kto navštívil Váš profil
Prezeranie fotiek členov v plnej veľkosti
Odomknutie súkromných fotiek členov

VIP 12 mesiacov

3,25€ (za mesiac)

Odosielanie správ
Prijímanie správ
Možnosť vidieť, kto je práve online
Možnosť vidieť, kto navštívil Váš profil
Prezeranie fotiek členov v plnej veľkosti
Odomknutie súkromných fotiek členov

Laskavokoli.com Výhody & Nevýhody

Výhody

Miestne flirty – návrhy ľudí na základe lokality
Bezplatná registrácia
Zobrazovanie práve prihlásených užívateľov

Nevýhody

Poplatky za odosielanie správ formou kreditov
Zoznamka nie je vhodná na hľadanie si vážneho vzťahu
Riziko natrafenia na falošné profily

Laskavokoli.com pre užívateľov

Výhody

Bezplatná, rýchla a jednoduchá registrácia
Možnosť vidieť momentálne prihlásených používateľov – možnosť komunikácie v reálnom čase
Možnosť nadviazania nezáväzného vzťahu, flirtu alebo známosti na jednu noc
Screenshot

Môj názor na zoznamovací portál Laskavokoli.com

redactor
Eliska Kolarova
Šéfredaktorka Lovino.sk

Laskavokoli.com disponuje jednoduchým grafickým dizajnom a jednoduchou manipuláciou na webstránke. Keďže sa jedná o zoznamku, ktorá sa predstavuje ako sociálna platforma pre pokušenie a zábavu dospelých, hneď z tejto informácie môžeme predpokladať a vedieť, že pôjde o portál, na ktorom sa stretnete s profilmi so sexuálnym podtónom. Táto sexuálna zoznamka ponúka mnohé základné funkcie ako vyhľadávanie formou základných kritérií, regionálne vyhľadávanie, možnosť vidieť kto je práve prihlásený a podobne. Tieto základné funkcie sú bezplatné. Avšak veľkou nevýhodou je, že nemáte možnosť posielať správy zadarmo. Keď chcete odosielať správy, musíte si zakúpiť balíček kreditov a každá správa vás stojí 1 kredit. Negatívom je nevyvážený pomer medzi mužmi a ženami , čo výrazne znižuje šance nájdeniu si flirtu. Pokiaľ však vyhľadávate vzrušenie a ste ochotný si priplatiť možno na tejto stránke nájdete to, čo hľadáte.

Laskavokoli.com Skúsenosti užívateľov a recenzie

Všetky hodnotenia (4)
Pozitívne skúsenosti (2)
Negatívne skúsenosti (2)
Mariana, 29 rokov

Pre ľudí s homosexuálnou orientáciou je ťažké nájsť si na Slovensku partnera a vonkoncom nie flirt. Avšak nádej u mňa umiera posledná. Ako lesbička, som sa v láske takisto veľa krát sklamala a momentálne vyhľadávam len pokušenie a flirt. Zaregistrovala som sa na túto zoznamku, založila profil a dostala pár správ od sympatických milých žien. Človek má hneď lepšiu náladu po vzrušujúcej konverzácii a popravde, to mi momentálne bohate stačí.

ÁNO 4 NIE 15
Dalibor, 35 rokov

Po vyskúšaní viacerých zoznamiek, sa mi zatiaľ laskavokoli.com celkom pozdáva. Keďže vyhľadávam flirt a nie vážny vzťah, mnoho krát som bol na iných zoznamkách označovaný za „úchyla“ či „nadržanca“. No som veľmi rád, že je tu nejaká platforma, ktorá je určená pre ľudí ako som ja. Som momentálne bezplatným členom, zakúpil som si však balík kreditov. Už som dostal aj pár šteklivých fotiek, no uvidíme možno to zájde aj niekam ďalej.

ÁNO 9 NIE 4
Katarína, 52 rokov

Na zoznamku som sa zaregistrovala s túžbou nájsť si vážneho partnera. Ale stránka je plná úchylákov, hanlivých fotografií a v podstate nič vážne sa na tejto zoznamke nedeje.

ÁNO 27 NIE 5
Demeter, 33 rokov

Prihlásil som sa sem, aby som sa trošku v živote potešil, keď už nemám žiadnu priateľku. No pýtať peniaze za odosielanie správ mi príde trochu pritiahnuté za vlasy.

ÁNO 64 NIE 1

Počuli ste alebo čítali o nás

aktuality.sk cas.sk topky.sk sme.sk diva.sk