Miestnyflirt.com

Miestnyflirt.com Kompletné recenzie, skúsenosti a hodnotenia

redactor
Eliska Kolarova
Šéfredaktorka Lovino.sk
Celkové hodnotenie
8,2/10
50 000+ / 30+
Miestnyflirt.com

Použiteľnosť stránok a funkcie: 8,3/10

Bezpečnosť zoznamky: 8/10

Prehľadnosť profilov: 8,3/10

Potenciál nájdenia partnera: 7,8/10

Zákaznícka podpora: 8,5/10

Cena služby: 8,3/10

Fotografie najlepších
užívateľov zoznamky
11062 ľudí online

Lukáš
Lukáš, Vek: 26
Laura
Laura, Vek: 27
Brian
Brian, Vek: 23

Miestnyflirt.com Kompletné recenzie, skúsenosti a hodnotenia

Zoznamka zameraná na nájdenie si flirtu či nezáväzného vzťahu

Táto internetová zoznamka sa prezentuje ako portál, ktorý vám dopomôže k nájdeniu si známosti na jednu noc, ako aj nezáväzného vzťahu či flirtu. Je určená pre ľudí s heterosexuálnou, gay a lesbickou sexuálnou orientáciou, ktorý vyhľadávajú zábavu, vzrušujúce konverzácie, výmenu fotiek a podobne. Zoznamka poskytuje svojim užívateľom možnosť bezplatnej registrácie a zverejnenia profilu. Vo svojom profile môžete uviesť tie najdôležitejšie informácie o vás, ako napríklad kto ste, koho hľadáte, aký máte momentálny rodinný stav, takisto záujmy a bližšie podrobnosti o vašich sexuálnych predstavách. Zoznamka vám ponúka funkcie ako regionálne vyhľadávanie, prehľadávanie profilov užívateľov, alebo funkciu „Obľúbení“, kde si zaznačujete ľudí a profily , ktoré vás očarili. Komunikácia na tejto zoznamke je spoplatnená – prijímate správy bezplatne, no za každú odoslanú správu platíte formou kreditu. Kredity si dopredu musíte za menší poplatok kúpiť.

Registrácia na miestnyflirt.com

Registrácia na tejto internetovej zoznamke je pomerne rýchla a bezplatná. Po otvorení webstránky sa vám hneď zobrazí registračný dotazník s len 10 políčkami. Ako prvé zadávate vaše pohlavie a pohlavie, o ktoré sa zaujímate – či už rovnaké tomu vášmu alebo opačné, následne zadáte svoj dátum narodenia, mesto, užívateľské meno, email a heslo. Po vyplnení tohto registračného dotazníka Vám príde na email aktivačný link, ktorý musíte otvoriť, aby ste mohli prehlásiť, že máte viac ako 18 rokov a začať využívať zoznamku v plnom prúde.

Členstvo na zoznamke miestnyflirt.com

Ako bezplatný člen na tejto zoznamke môžete len ľudí vyhľadávať, prípadne si prezrieť ich profily. K plnému využívaniu zoznamky musíte mať Prémium členstvo, ktoré sa dá predplatiť na 1 mesiac, 3 mesiace, 6 mesiacov alebo celý rok. Poplatok za toto členstvo sa v súvislosti od počtu mesiacov pohybuje od 7,49 € - 39,99€. Avšak ani ako bezplatnému a ani ako prémiovému členovi vám nebude poskytnuté bezplatné odosielanie správ.

Spoplatnené odosielanie správ

Ako člen zoznamky miestnyflirt.com bez ohľadu na bezplatné či prémiové členstvo, nemáte možnosť bezplatného odosielania správ. Správy síce príjimate zdarma, ale za každú odoslanú správu potrebujete 1 kredit. Tieto kredity si viete zakúpiť v rôznych balíčkoch začínajúc s 3 kreditmi za 1,49€, za 12,29€ dostanete 10 kreditov, 25 kreditov za 29,20€, 50 kreditov za 53,99€, 100 kreditov za 99,99€ a najväčší balíček obsahuje 200 kreditov za 187,99€.

Zrušenie účtu na miestnyflirt.com

Táto zoznamka umožňuje členom zrušiť svoje platené členstvo, ale udržať ich online profily aktívne. Ak chcete svoj profil zo stránky odstrániť, máte dve možnosti. Deaktivácia profilu skryje profil a členovia ho už nebudú môcť vidieť. Táto možnosť Vám umožní kedykoľvek sa prihlásiť a opätovne aktivovať svoj profil. Môžete tiež zrušiť svoj účet a Váš profil bude odstránený. Po odstránení musí byť vytvorený nový profil, ak by ste v budúcnosti chceli používať túto stránku. Na miestnyflirt.com nemôžete deaktivovať svoj účet, ale môžete svoj účet zrušiť. Ak by ste sa však rozhodli svoj účet zrušiť, môžete to vykonať bezplatne. Okrem toho sa vždy môžete odhlásiť z akýchkoľvek emailových zoznamov a ich rozosielania.

redactor
Eliska Kolarova
Šéfredaktorka Lovino.sk
Posledná aktualizácia
21. 3. 2023

Miestnyflirt.com Funkcie

Regionálne vyhľadávanie

Každá zoznamka by mala disponovať určitým druhom a možnosťou vyhľadávania. Miestnyflirt.com vám ponúka možnosť regionálneho vyhľadávania, vyhľadávania podľa veku, pohlavia, s možnosťou zadania aj iných kritérií ako napríklad zobrazovanie profilov s fotografiou alebo zobrazovanie práve aktívnych užívateľov.

Anonymita

Stránka nepovoľuje zobrazenie žiadnych profilov, ak nie ste zaregistrovaní ako člen. To vám poskytne základnú úroveň súkromia. Avšak pred členmi zoznamky sa neskryjete, keďže zoznamka takú funkciu neposkytuje. Koniec koncov je len a len na vás, čo a kde zverejníte.

Obľúbení užívatelia

Zaujal vás niekto, no ešte neviete či chcete užívateľa priamo kontaktovať? Uložte si ho do „obľúbených užívateľov“. Označiť si konkrétneho človeka a zaradiť medzi obľúbených viete po rozkliknutí jeho profilu, kde pod profilovou fotografiou nájdete možnosť „Pridať k obľúbeným“.

Práve prihlásení užívatelia

Ďalšou skvelou funkciou tejto zoznamky je, že máte možnosť vidieť práve prihlásených ľudí, čo vám umožňuje komunikáciu v reálnom čase. Práve príhlásených užívateľov nájdete vďaka vyhľadávaciemu filtruz, kde si zaškrtnete políčko „online teraz“

Miestnyflirt.com Cenník VIP členstva

Účet zadarmo

Odosielanie správ
Prijímanie správ
Možnosť vidieť, kto je práve online

VIP 1 mesiac

7,00€

Odosielanie správ
Prijímanie správ
Možnosť vidieť, kto je práve online
Možnosť vidieť, kto navštívil Váš profil
Prezeranie fotiek členov v plnej veľkosti
Odomknutie súkromných fotiek členov

VIP 3 mesiace

5,67€ (za mesiac)

Odosielanie správ
Prijímanie správ
Možnosť vidieť, kto je práve online
Možnosť vidieť, kto navštívil Váš profil
Prezeranie fotiek členov v plnej veľkosti
Odomknutie súkromných fotiek členov

VIP 12 mesiacov

3,25€ (za mesiac)

Odosielanie správ
Prijímanie správ
Možnosť vidieť, kto je práve online
Možnosť vidieť, kto navštívil Váš profil
Prezeranie fotiek členov v plnej veľkosti
Odomknutie súkromných fotiek členov

Miestnyflirt.com Výhody & Nevýhody

Výhody

Registrácia je zadarmo
Možnosť regionálneho vyhľadávania
Zobrazovanie práve aktívnych užívateľov

Nevýhody

Spoplatnené odosielanie správ formou kreditov
Nie je možné nájsť si na tejto zoznamke vážny vzťah
Možnosť, že natrafíte na profily s falošnými údajmi

Miestnyflirt.com pre užívateľov

Výhody

Zobrazenie práve aktívnych užívateľov
Registrácia na zoznamke je úplne zadarmo
Vďaka dotazníku a stručnej charakteristike vo vašom profile si môžete zvýšiť šance o nadviazanie novej známosti – najmä flirtu
Screenshot

Môj názor na zoznamovací portál Miestnyflirt.com

redactor
Eliska Kolarova
Šéfredaktorka Lovino.sk

Internetový zoznamovací portál miestnyflirt.com už z prvého dojmu pôsobí, že ide o sexuálnu zoznamku. Pokiaľ teda hľadáte známosť na jednu noc, flirt alebo vzrušujúcu komunikáciu, tak táto zoznamka je podľa všetkého určená na to. Pomer žien a mužov je, dá sa povedať, takmer vyrovnaný, no ženy majú možnosť väčšieho výberu v porovnaní s opačným pohlavím. Po zistení faktu, že sa za každú odoslanú správu platí, musím povedať, že vysoké šance pre nájdenie si akejkoľvek známosti zadarmo tu nekladiem. Pokiaľ túžite po niečom z vyššie spomenutých vecí, nemáte inú možnosť a ste ochotný si zaplatiť, je to len vaše rozhodnutie, či vám táto zoznamka stojí za to. Podľa môjho názoru sú poplatky za správy ok, takisto ako aj členstvo, ktoré neponúka v podstate žiadne ohurujúce funkcie.. Ako pozitívum vnímam bezplatnú registráciu, možnosť vidieť aktuálne prihlásených ľudí a možnosť regionálneho vyhľadávania. Zoznamku však neodporúčam ľuďom hľadajúci vážny vzťah.

Miestnyflirt.com Skúsenosti užívateľov a recenzie

Všetky hodnotenia (4)
Pozitívne skúsenosti (2)
Negatívne skúsenosti (2)
Janka, 28 rokov

Po dlhoročnom vzťahu som na lásku zanevrela. Dlhú dobu som si užívala samotu a vďaka nej som pochopila, že láska príde kedy má. Na túto zoznamku som sa teda zaregistrovala z dôvodu, že som potrebovala ukojiť svoje túžby. Najskôr som si vymenila pár fotografií s jedným mužom, no pri platených správach si človek 2 krát rozmyslí na čo ich využije. A tak som sa teda rozhodla nakontaktovať jedného sympatického mladíka v mojom okolí. Pár krát sme sa stretli, fyzicky sa potešili a zvykneme stále prehodiť pár správ, poprípade sa stretneme pokiaľ tak chceme.

ÁNO 10 NIE 38
Dávid, 49 rokov

No celkom so ostal milo prekvapený. Po registrácii na tejto zoznamke, som zistil, že veľa žien v mojom veku je stále odvážnych a vôbec som to nečakal, že tento portál bude niečo pre mňa. Rád sa pozerám na pekné ženy, o komunikáciu mi ani tak niekedy nejde. Rád si prebehnem profily dám a spestrím si tým deň. Avšak ešte radšej som, ak si so mnou nejaká vymení aj šteklivejšie fotky.

ÁNO 2 NIE 33
Ela, 22 rokov

Táto zoznamka nesplnila moje očakávania ani zďaleka. V prvom rade má vysoké poplatky za správy, v druhom rade neposkytuje dostatočné možnosti k úspešnému nájdeniu si flirtu. Aspoň teda mne neposkytla.. Jediné čoho som sa na tejto stránke dočkala, boli pozoruhodné správy od žien mierené chlapovi. Najprv som si myslela, že to je náhoda ale po obdržaní asi siedmich takýchto správ v priebehu jedinej hodiny na tejto zoznamke, som si povedala, že to pravdepodobne bude pasť, aby sa na členoch zarobilo a tak som radšej odtiaľ odišla.

ÁNO 74 NIE 4
Fero, 29 rokov

Dosť často som bol na tejto stránke. Za profilmi sa skrýva pár ľudí, ktorí sa Vás snažia naivnými otázkami prinútiť, aby ste míňali čo najviac kreditu. Celé mi to príde ako podvod. Predražené poplatky za správy a takisto členstvo, ktoré neposkytuje tak či tak dostatočné množstvo funkcií.za tie peniaze vám stránku neodporúčam..

ÁNO 74 NIE 3

Počuli ste alebo čítali o nás

aktuality.sk cas.sk topky.sk sme.sk diva.sk